ŻELAZKO BREVILLE DIAMONDXPRESS VIN420X

 ŻELAZKO BREVILLE DIAMONDXPRESS VIN420X


Żelazko Breville diamondxpress VIN420X to mój nowy mały pomocnik. Nie samym gotowaniem człowiek żyje. Czasem trzeba wyprasować ścierki, serwetki czy obrus, które są niezbędne do pracy w kuchni. 
Dzisiaj wybór sprzętu AGD nie jest łatwy. Oprócz tego, że musi spełniać podstawowe funkcje, najlepiej jakby nie kosztował majątku, wyróżniał się nowoczesnym designem i był niezawodny. Dochodzi jeszcze decyzja co chcemy wybrać: generator pary 
czy żelazko parowe? 
Myślę, że akurat w moim przypadku, żelazko Breville diamondxpress spełnia moje oczekiwania. Jest bardzo wydajne, pracuje się z nim bardzo przyjemnie. Ma bardzo silny strumień pary 180 g/min dzięki temu szybko radzi sobie z największymi zagnieceniami. Komfort użytkowania zapewnia również ergonomiczny uchwyt z podświetleniem pokazującym temperaturę, zbiornik na wodę o pojemności 400 ml, dzięki czemu nie ma konieczności częstego uzupełniania wody oraz funkcja samoczyszczenia i długi przewód ułatwiający operowanie urządzeniem.

Przydatne funkcje: 

- automatyczne wyłączanie, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia
- blokada zapobiegająca kapaniu w trakcie prasowania, 
 - funkcja samooczyszczenia, 
- pionowe wytwarzanie pary oraz 
- 3-metrowy przewód zasilający


Żelazko parowe, Breville DiamondXpress 2800W posiada wyjątkową wydajność, a przydatne funkcje zapewniają szybkie rezultaty, dając Nam więcej czasu na rzeczy, które naprawdę lubimy.

Prawdziwe, kruszone diamenty zostały dodane do  najwyższej jakości, ceramicznej stopy, aby zapewnić płynne prowadzenie po tkaninach oraz trwałość wykonania.

Super szeroka, wielokierunkowa stopa zapewnia płynne prowadzenie we wszystkich kierunkach usuwając więcej zagnieceń z każdym ruchem żelazka. Super szeroka stopa oznacza, że jest ona super szybka! Wyjątkowo silny strumień pary wnika głęboko w tkaniny - usuwając trudne zagniecenia przy minimalnym wysiłku. Wygodny wlew wody sprawia, że napełnianie urządzenia jest szybkie i nie powoduje rozlewania, a duży zbiornik o pojemności 400 ml pozwala na dłuższe prasowanie.

Komfort pracy jest bardzo ważny ważny, dlatego miękki uchwyt zwiększa wygodę prasowania, a bardzo długi, 3-metrowy przewód zasilający z możliwością obrotu o 360° zapewnia większą swobodę manewrowania.

Automatyczne wyłączanie żelazka oraz system Safe Store ™ zapewniają bezpieczne użytkowanie.

Wskaźnik temperatury Safe Store ™ pokazuje, kiedy stopa żelazka ostygnie na tyle, że można ją bezpiecznie przechowywać.

Podświetlenie z informacją o poziomie temperatury sprawia, że już na pierwszy rzut oka widać, kiedy żelazko jest gotowe do pracy.

Szeroka podstawa zapewnia większą stabilność i ułatwia przechowywanie przewodu zasilającego.


Wpis powstał w ramach współpracy partnerskiej  z Breville.

Komentarze

 1. Ale fajne. Superowo się prezentuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam tej firmy stację parową, działa świetnie, więc żelazko też jest zapewne super, a to zarówno oszczędność czasu, jak i mniej pracy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam właśnie dylemat generator pary czy żelazko parowe? Jednak kierowałam się gabarytami. I mniejsze urządzenie bardziej mi pasuje. Choć taki generator by mi się też marzył:-)

   Usuń
 3. Dobre żelazko to skarb, moje już jest wiekowe wiec czas rozejrzeć się za nowszym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam również wiekowe i nawet nie ma porównania w wydajności i jakości prasowania. Serio:-)

   Usuń
 4. Jest teraz taki duży wybór żelazek na rynku, że trudno podjąć słuszną decyzję. Podoba mi się bardzo desing tego żelazka i ten ... 3 metrowy kabel!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobre żelazko , idealnie dobiera temperaturę . Często zdarzało mi się przypalić jakieś ubranie a teraz nie ma na to żadnych szans .

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Copyright © zacisze kuchenne