SMOOTHIE Z JARMUŻEM, OGÓRKIEM I JABŁKIEM

Smoothie z jarmużem, ogórkiem i jabłkiem 

Zielony koktajl orzeźwiający 


Smoothie z jarmużem, ogórkiem i jabłkiem zrobiłam sobie na śniadanie do pracy.  Kolor i smak wyszedł fantastyczny. Dzięki ogórkowi i limonce był bardzo orzeźwiający. A jabłko i jarmuż sprawiło, że był sycący. Tak mi posmakował, że przez kilka kolejnych dni powtarzałam go. Zrobiony wieczorem, zamknięty w kubku próżniowym, wyglądał i smakował tak samo rewelacyjnie jak przygotowany na świeżo. W ogóle się nie rozwarstwiał i nie stracił koloru. Miło byłam zaskoczona:-)


Składniki na smoothie z jarmużem, ogórkiem i jabłkiem:

  • 1- 2 gałązki jarmużzu
  • 1 jabłko
  • 1- 2 ogórki
  • sok wyciśnięty z ćwiartki limonki
  • syrop z agawy do smaku (można pominąć)
  • 1 szklanka wody

Przygotowanie smoothie z jarmużem, ogórkiem i jabłkiem:

Wszystkie składniki na smoothie  umyć. Z gałązek jarmużu wyciąć miękkie liście, odrzucając twarde gałązki. Jabłko i ogórka obrać lub nie. Wszystko umieścić w blenderze. Zmiksować. Dosłodzić ewentualnie syropem z agawy. Podawać.

Ja swoje smoothie z jarmużem, ogórkiem i jabłkiem przygotowałam w blenderze próżniowym KOHERSEN®. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie pełnowartościowe i zdrowe posiłki. Przygotowywane w blenderze próżniowym zupy, sosy i napoje zachowują pełnię składników odżywczych i cennych enzymów – są zdrowsze, a dodatkowo lepiej wyglądają i smakują. Przyrządzając posiłki w próżni, w znaczącym stopniu ograniczamy możliwość rozwoju mikroorganizmów, które mają szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. Jedzenie pozostaje świeże na dłużej, a zatem przez dłuższy czas można cieszyć się jego pełnym smakiem.

W zestawie z Blenderem próżniowym KOHERSEN® znajduje się bidon podróżny o pojemności 0,6l wykonany z Tritanu. Materiał ten charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością (również na wysokie temperatury), nie pochłania zapachów i nie wchodzi w reakcję z żywnością. Dzięki niemu można przygotowane napoje zabrać ze sobą w podróż, a szczelna pokrywa zapewni, że zawartość nie wyleje się w transporcie.  Dodatkowo można go podłączyć do blendera i podciśnieniowo odessać powietrze. Gwarantuje to, że napoje czy zupy nie tracą swoich właściwości, koloru i nie rozwarstwiają się.

Dane techniczne blendera można sprawdzić na stronie Kohersena.


Wpis powstał w ramach współpracy partnerskiej.


Komentarze

Prześlij komentarz

Copyright © zacisze kuchenne